Co přeju ostatním do nového roku 2009?

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6967"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dan F.: Doslal jsem k Ježíšku knížku Roudnicko na starých pohlednicích. Je tam i Černěves. Krásná vesnice! Se zelení, s chodníky, upravená, se sokolovnou. A já nám přeju, abychom mohli být na naši obec pyšní, aby byla krásná, aby se v ní sportovalo, lidi aby se bavili a abychom se nemuseli nikdy stydět, když srovnáme obrázek dneška s pohlednicí starou osmdesát let. Ať se máme fajn!!!
Přeji nám všem, aby naše vesnice dál "žila" tak jako je tomu poslední dobou, kdy se tu konalo spousta akcí. Myslím, že je potřeba poděkovat především těm, kteří se o toto všechno zasloužili, a kteří jsou vždy u toho, když se něco dalšího připravuje a realizuje. Asi si to spousta z nás neuvědomuje, ale není to samozřejmé a všichni to dělají ve svém volném čase a stojí to spoustu energie. Ta parta nadšenců to dělá pro ten krásný pocit když se to povede a udělají tím aspoň někomu radost.
Všem občanům Obce Černěves přejeme do Nového roku

2009 hodně zdraví,štěstí a spokojenosti.
Vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2009.smiley
Děkujeme všem kdo přispěl,aby naše obec ožila ,do Nového roku 2009 přejeme hodně zdraví ,spokojenosti ,elánu a dobrých nápadů.

aby i nadále
Všem členům i nečlenům TJ přejeme krásné vánoce a hodně sil, elánu a nápadů v roce 2009 při vytváření krásné atmosféry v této obci.
02.01.2009 14:17:09
tjcerneves
Nalezenci.cz - naděje pro všechny miláčky
Stránky obecního úřadu obce Černěves.

drogy-info.cz
Teď je čas darovat krev
TJ Černěves byla založena v roce 1993.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one