Jak proběhl dětský den

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Jestli bylo celý první červnový týden počasí nepodařené, tak v sobotu 6. června bylo vysloveně nepříznivé. Slunce od Černěvse odvrátilo v poledne svou tvář a namísto hřejivých paprsků nastupujícího léta nás do mokrých dlaní sevřel vydatný déšť. Vítr honil mraky po obloze a kazil náladu několika nadšenců, kteří připravili dětský den pro mladé Černěváky.


Členové jednoty připravili program a dohodli se, že akci, kterou hrozilo předčasně ukončit počasí ponechají volný průběh. Podařilo se. Atrakce, ceny pro děti, pípa, párky v rohlíku, hasiči s technikou a pěnou pro zábavu otužilců... vše bylo připraveno. Ve tři lilo jako z konve. A děti přišly. Členové jednoty zaujali místa u atrakcí, hasiči pěnili, výstražné majáky na požárnických autech blikaly, pivo se točilo, hudba hrála, párky se hřály, děti soutěžily... a ono pršelo. A nevadilo to.


Jsem rád, že se akce vyvedla. Ne každý, kdo byl ten den v Černěvsi si užíval dětského dne, někdo si udělal hezký den tím, že poničil několika vrypy a škrábanci lak, čelní a zadní sklo jisté Octavie... no, pokud se tím bavil a udělal si také hezký den, tak ať se raduje. Den to byl dobrý.


My si radost kazit nenecháme. I když prší.Napsal Dan

07.06.2009 10:39:15
tjcerneves
Nalezenci.cz - naděje pro všechny miláčky
Stránky obecního úřadu obce Černěves.

drogy-info.cz
Teď je čas darovat krev
TJ Černěves byla založena v roce 1993.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one